Hakkımızda

Geleceğin teknolojilerini ülkemiz gündemiyle birlikte ele almak, sektör temsilcilerine ve paydaşlarına farklı bir bakış açısıyla yardımcı olmak, işlerine katkı sunmak amacıyla yola çıkan TeknoGap, 2019 Mart ayında yayın hayatına başladı.

TeknoGap, salt bir teknoloji haberleri mecrasından öte, otomotiv teknolojileri başta olmak üzere, endüstri 4.0, yapay zeka, otonom araçlar, makineler arası iletişim gibi yeni sanayi devriminde kullanılan teknolojilerle ilgili en yeni gelişmeleri sizlerle buluşturacak.

Teknolojinin yanında olmazsa olmazın ‘ekonomi’ olduğu gerçeğinden yola çıkarak, ülke ve dünya ekonomisine dair en önemli gelişmeleri de bu platform aracılığıyla sizlere ulaştıracağız.

Aynı zamanda baş döndürücü bir hızla içinden geçtiğimiz dijitalleşme ve farklı sektörlerden dijital dönüşüm örnekleri de burada olacak.

İnternet ve mobil dünyaya dair en güncel raporlar ve tüketici alışkanlıklarındaki değişimleri ve dünyanın farklı noktalarındaki start up’lardan girişim fikirlerine kadar geniş bir yelpazede gelecekten haberlerle sizlerle olacağız.

Bize ulaşmak için; teknogapinfo@gmail.com